Kasutajatingimused

Müügitingimused kehtivad dreamdress.eu veebipoe klientidele (edaspidi Tarbija/Klient) ja dreamdress (edaspidi Dreamdress OÜ) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

 

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Dreamdress.eu (Dreamdress OÜ) veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

 

 

Kuidas osta

  1. Vali välja sobiv toode ja kogus. Kui oled välja valinud toote veendu ka õiges suuruses ja värvis.
  2. Kui oled tutvunud tootega ning toode Sulle sobib, vajuta tootelehel olevale nupule Lisa korvi.
  3. Peale toote ostukorvi lisamist on sul võimalus ostukorvis olevate toodete kogust muuta ning neid vajadusel ostukorvist eemaldada. Sinu ostukorv on Sulle kogu aeg näha lehe üleval paremas nurgas.
  4. Kui oled mõne meie kampaania käigus saanud kupongi, sisesta kupongi kood lahtrisse soodustuste saamiseks.
  5. Kui oled tooted ostukorvi lisanud, siis liigu edasi valikule „Kassa“.
  6. Sisesta aadress.
  7. Vali sobiv kauba kohaletoimetamine
  8. Vali sobiv Makseviis: pangalink või krediitkaardimakse.
  9. Kui andmed on korrektselt sisestatud ning oled tutvunud Dreamdress OÜ e-poe müügitingimustega vajuta nupul „Esita tellimus”.
  10. Peale tellimuse esitamist saadetakse Sulle tellimuse arve e-mailile ning Dreamdress OÜ paneb tellimuse töösse.

 

Tarnetingimused-ja aeg

*Kõik tellimused postitatakse hiljemalt 3 pangapäeva jooksul peale tellimuse esitamist.

*Kõikide E-poes olevate toodete baashinnad on arvestatud eurodes.

*Poe haldajal on õigus igal ajal muuta kuvatavaid hindu.

*Kui Poe haldaja on E-poes muutnud hindu peale kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis tarnitakse Kliendile vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

*Eestisisene kohaletoimetamine – Kliendil on õigus valida järgnevate kauba kättesaamisviiside vahel:

Tulen ise järgi

Eesti Post (Omniva) pakiautomaat

SmartPost pakiautomaat

*Soome kauba saatmine – tarne Itellaga. Tarne aeg 5-7 tööpäeva.

*Kohe kui kaup on saabunud pakiautomaati, teavitatakse Klienti sellest SMS’iga.

* Dreamdress OÜ ei vastuta teenusepakkuja AS Eesti post (Omniva) ja Itella Smartpost OÜ töö tegemata jätmise ning pakkide viibimise eest.

*Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakile 7 päeva jooksul järgi läinud, tagastatakse see Dreamdress OÜ – le. Kui pakk on Dreamdress OÜ – le tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.

 

 

Tooted

*Toote hinnad ei sisalda käibemaksu

*Ostude hinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile.

* Dreamdress OÜ e-poest on võimalik osta vaid uusi rõivaid

* Dreamdress OÜ e-pood ei vastuta ekraani seadetest-tingitud värvi erinevuse eest

* Dreamdress OÜ e-pood ei soovita vaadata pilte telefoniga (Telefon võib süvendada värve)

* Dreamdress OÜ ei luba kasutada enda müügipilte!

 

Tagastamine

* Tarbija peab kauba tagastamise soovi esitama kirjalikult sales@dreamdress.eu 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise hetkest.

* Tarbija peab kauba tagastama Dreamdress OÜ -le viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse tegemisest,  tagastamisega seotud kulud tasub Tarbija.

* 14-päevane tagastamisõigus ei kehti muu hulgas: kauba puhul, mis on valmistatud Sinu isiklikke vajadusi arvestades (nt Sinu mõõtude järgi); kauba puhul, mis on kiiresti riknev või vananev; perioodiliselt ilmuvate trükiste puhul (nt ajakirjad); audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

* Kui tarbija soovib vältida väärtuse vähenemise hüvitamist tuleb asja kasutada ja proovida nii, nagu seda on võimalik teha tavakaupluses ning asi tuleb tagastada originaalpakendis ja esialgses komplektsuses ( siltidega, määrdumata). Kui tarbija kasutab asja rohkem, kui on vaja asja olemuses ja toimimises veendumiseks või ei tagasta asja originaalpakendis ja esialgses komplektsuses vastutab tarbija asja väärtuse vähenemise eest.

* Tagastamisele kuuluva asja halvenemise korral vastutab tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on asja kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises, peaks tarbija käsitsema ja kasutama üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt teha seda poes. Tarbija ei vastuta asja väärtuse vähenemise eest juhul, kui ettevõtja ei ole juhtinud tarbija tähelepanu taganemisõiguse olemasolul ( selle õiguse kasutamise tingimused, tähtaeg ja kord ning taganemisõiguse olemasolu korral taganemisavalduse tüüpvorm ) .

* Tagastamisel või vahetamisel tuleb Pakendile märkida peale Tellija nimi.

* Ostusumma hüvitamine tagastatud toodete eest toimub esimesel võimalusel, ent mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse esitamisest. Tagastamisega seotud saatekulud tasub klient

* Tarbija saab lepingu eseme lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.

* Tarbijal on õigus kahe aasta jooksul alates asja kättesaamisest esitada pretensiooni ning esimese kuue kuu jooksul eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal (VÕS § 218 lg 2).

* Tarbijal jääb õigus pöörduda vaidluste korral tarbijavaidluste komisjoni  poole juhul kui ei saavutata teistsugust kokkulepet.

 

Kättetoimetustasud internetipoest ostmisel:

Tulen ise järgi Tasuta

Smartpost 2.99€

Omniva 3.99€

 

Tagasatamise aadress:

Kauba tagastamine kontoris Lutserni tee 28 Maardu 74117

 

Tagastamine postiga:

Keskus: Muuga Maxima Smartpost

Telefon : +372 510 77 32

 

Makseviisid E-poes

Pangalingiga

Dreamdress OÜ e-poes on võimalik tasuda järgnevate pangalinkide kaudu: Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV, Krediidipank.

Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud pangalingile, mis suunab Teid valitud internetipanka.

Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka.

Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele Dreamdress OÜ e-poest ostetud toodete eest.

Kinnitage või tühistage maksekorraldus.

Vastutus ja vääramatu jõud

* Dreamdress OÜ ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.